Dvě zlaté a dvě stříbrné pro kosmetické služby a kadeřnice z Přímky!

admin01 Aktuality, Školní rok 2022-2023

Doba postcovidová je tu. Naštěstí skončilo období, kdy byly na dlouhé dva roky uzavřené veškeré soutěže a žáci našeho oboru se nemohli účastnit soutěží, v nichž rozhoduje fantazie, zručnost, kvalita.
             Nyní je ale zase vše ve správných kolejích! První nabídka přišla z Pardubického kraje, z města Polička. Soutěž v dekorativním líčení proběhla v Tylově domě 23. 11. 2022 a nesla téma „Doteky podzimu“. Pro naše žáky ze třetího ročníku oboru Kosmetické služby bylo jako stvořené, protože získali zlato a stříbro! Tereza Raputová obsadila 1. místo, Tereza Dohnalová 2. místo, a to v konkurenci třinácti soutěžících! A nejen to! Velký úspěch v podobě 2. místa zažila i naše Aneta Řezaninová, která reprezentovala obor Kadeřník.

             Další příležitost přišla z Vysočiny, a to z města Jihlava. Ve čtvrtek 24. 11. 2022 naše žákyně soutěžila ve facepaitingu, téma znělo „Kultura asijských národů“, a v dekorativním líčení s tématem „Fashion forest“. Z facepaitingu jsme si odvezly opět 1. místo, tentokrát díky Denise Dočekalové z třetího ročníku. Velké poděkování za reprezentaci naší školy patří i Tereze Dohnalové, která v dekorativním líčení předvedla velmi pěknou práci, ale v silné konkurenci to na přední umístění bohužel nestačilo.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a těm, kdo stáli na stupních vítězů, blahopřejeme!

Bc. Fišerová Jitka, vedoucí oboru Kosmetické služby, SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Mgr. Ludmila Karpíšková