Obsah

Rozvrhy tříd

Rozvrhy tříd zde.

Jaký/který je týden?

Třídy 2019/2020

Třída Učebna Třídní učitel(ka) Učební obor
A1.A 510 Doležal Karel, Ing. Automechanik
A2.A 510 Holík Leoš, Mgr. Automechanik
A3.A 512 Blaha Aleš, Mgr. Automechanik
T1.A 312 Brzkovský Milan, Ing. Truhlář
T2.A 312 Brzkovský Milan, Ing. Truhlář
T3.A 304 Bogdanová Eva, Ing. Truhlář
KČ1.A 203 Matula František Kuchař – číšník
KČ1.B 203 Kubíček Libor, Mgr. Kuchař – číšník
KČ2.A 412 Kselíková Markéta, Mgr. Kuchař – číšník
KČ2.B 412 Němcová Klára, Ing. Kuchař – číšník
KČ3.A 212 Němcová Klára, Ing. Kuchař – číšník
KČ3.B 212 Matula František Kuchař – číšník
P1.A 312 Brzkovský Milan, Ing. Prodavač
KA1.A 129 Soukupová Alena Kadeřník
KA2.A 129 Pešková Veronika, Mgr. Kadeřník
 
Třída Učebna Třídní učitel(ka) Studijní obor
KO1.A 501 Dobrovolný Tomáš, Mgr. Kosmetička
KO2.A 502 Chaloupková Kateřina, Mgr. Kosmetička
KO3.A 501, 502 Kselíková Markéta, Mgr. Kosmetička
KO4.A 215 Outratová Čeloudová Monika, Mgr. Kosmetička
PS1.A 414 Nechvátalová Hana Podnikání, obchod a služby
PS2.A 514 Šablaturová Ilona, Mgr. Podnikání, obchod a služby
PS3.A 403 Nechvátalová Hana Podnikání, obchod a služby
PS4.A 214 Bartesová Jana, Ing. Podnikání, obchod a služby
HT1.A 314 Balíková Renata, Ing. Hotelnictví a turismus
HT2.A 213 Šalomonová Iva, Mgr. Hotelnictví a turismus
HT3.A 316 Nedvědová Veronika, Mgr. Hotelnictví a turismus
HT4.A 504 Višňanský Jiří, Ing. Hotelnictví a turismus
SČ1.A 404 Lustigová Kateřina, Mgr. Sociální činnost
SČ2.A 202 Sabová Marcela, Mgr. Sociální činnost
SČ3.A 125 Mihalík Pavel, Mgr. Sociální činnost
SČ4.A 215 Outratová Čeloudová Monika, Mgr. Sociální činnost
CR1.A 410 Konečná Lenka, Mgr. Cestovní ruch
CR2.A 515 Dohnálková Michaela, Mgr. Cestovní ruch
CR3.A 416 Pelikánová Šárka, Mgr. Cestovní ruch
CR4.A 516 Pykalová Květoslava, Mgr. Cestovní ruch
 
Třída Učebna Třídní učitel(ka) Nástavbové studium
VK4 304, 512 Soukupová Alena Vlasová kosmetika
VK5 402 Kubíček Libor, Mgr. Vlasová kosmetika
PO4 304, 512 Kamarádová Jana, Ing. Podnikání
PO5 402 Kubíček Libor, Mgr. Podnikání
PO1.D - Kamarádová Jana, Ing. Podnikání-dálkové
PO3.D - Nechvátalová Hana Podnikání-dálkové